Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80688041B |
| Довжина різу (h) | 50.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 123 мм |
| Діаметр фрези (D) | 34.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | по шпону, для дерева |
| Подшипник | Верхній підшипник , Нижній підшипник |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 735 ₴



