Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95250311B |
| Довжина різу (h) | 15.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 31.75 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | МДФ, ДСП, для дерева |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Тип сталі | HW |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 954 ₴


