Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 121-PRO-D21x63 |
| Довжина різу (h) | 63 мм |
| Діаметр фрези (D) | 21 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | МДФ, ДСП, для дерева |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 720 ₴



