Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F281272 |
| Довжина різу (h) | 51 мм |
| Довжина фрези (L) | 115 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 28000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 4.76х12.7х5 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 873 ₴


