
Фреза пряма POBEDIT 1020 D12 d8 h40
- Немає в наявності
- Код: 187627
568 ₴
Фреза пряма POBEDIT 1020 D12 d8 h40Немає в наявності
568 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020-D12x40-P |
| Довжина різу (h) | 40 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴
