Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65669311 |
| Довжина різу (h) | 48.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 100 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 12.7х19х4 мм |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 960 ₴



