Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FPM1922 |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 118 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник , Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 195х6.35х7.35 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Зі змінними ножами , Кромкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 874 ₴


