Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 66439511 |
| Градуси (O) | 15 |
| Довжина різу (h) | 31.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 65.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 39.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | M12x1 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | VHM |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 265 ₴


