Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HZ13143 |
| Градуси (O) | 14 |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 45 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | HW |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 668 ₴


