Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | US25161 |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина різу (h2, b) | 32 мм |
| Довжина фрези (L) | 100 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 16 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Стан | Нове |
| Тип | Фреза |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 353 ₴


