Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 109-518-08 |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Довжина фрези (L) | 40 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 18 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 ₴


