
Фреза пазова галтельна Pobedit 1012 D10 d8 L60 h25
- Немає в наявності
- Код: 203065
379 ₴
Фреза пазова галтельна Pobedit 1012 D10 d8 L60 h25Немає в наявності
379 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1012-D10x25-P |
| Довжина різу (h) | 25 мм |
| Довжина фрези (L) | 60 мм |
| Діаметр фрези (D) | 10 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова жолобник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴
