Фреза пазова пряма VATZO 1001 D3 d8 L57 h12 z1 призначена для обробки м'якої та твердої деревини. Фреза оснащена однією ріжучою кромкою, виготовленою з твердого сплаву. Оснащення використовується на ручних фрезерних машинах та верстатах з ЧПУ. Фреза пазова пряма VATZO 1001 D3 d8 L57 h12 z1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 1001D3V |
| Довжина хвостовика | 35 мм |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 57 мм |
| Діаметр фрези (D) | 3 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова однозуба, Прізова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴





