Фреза пазова пряма VATZO 1002 D16 d8 L55 h19 z2 призначена для обробки м'якої та твердої деревини. Фреза оснащена двома ріжучими кромками, виготовленими з твердого сплаву. Оснащення використовується на ручних фрезерних машинах та верстатах з ЧПУ. Фреза пазова пряма VATZO 1002 D16 d8 L55 h19 z2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 1002D16V |
| Довжина хвостовика | 35 мм |
| Довжина різу (h) | 19 мм |
| Довжина фрези (L) | 55 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴






