Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P231103 |
| Довжина різу (h) | 19 мм |
| Довжина фрези (L) | 51 мм |
| Діаметр фрези (D) | 11 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | за фанерою, МДФ, ДСП, для дерева |
| Обертання фрези | Праве |
| Стан | Нове |
| Тип | Фреза |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 923 ₴


