Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FVH1601506012Ra2 |
| Градуси (O) | 108 |
| Довжина різу (h) | 15 мм |
| Довжина фрези (L) | 60 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | по Alucobond , по алюмінію , по пластику |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | VHM |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 038 ₴



