Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56H210 |
| Градуси (O) | 90 |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 53 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴





