


Фреза пазова V-подібна VATZO 1004 D14 d6 L49 h15.9 O90
- В наявності
- Код: 207215
341 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза пазова V-подібна VATZO 1004 D14 d6 L49 h15.9 O90 призначена для фрезерування пазів, декорування, зняття фаски та гравіювання. Фреза призначена для обробки м'якої та твердої деревини і МДФ на ручних фрезерних машинах та верстатах з ЧПУ. Фреза пазова V-подібна VATZO 1004 D14 d6 L49 h15.9 O90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Призначення | На дереві |
| Артикул | 1004d6D14x15990V |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Градуси (O) | 90 |
| Довжина фрези (L) | 49 мм |
| Діаметр фрези (D) | 14 мм |
| Довжина різу (h) | 15.8 мм |
| Довжина хвостовика | 30 мм |
| Обертання фрези | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341 ₴


