Фреза пазова V-подібна VATZO 1004 D16 d8 L62 h16 O90 призначена для фрезерування пазів, декорування, зняття фаски та гравіювання. Фреза призначена для обробки м'якої та твердої деревини і МДФ на ручних фрезерних машинах та верстатах з ЧПУ. Фреза пазова V-подібна VATZO 1004 D16 d8 L62 h16 O90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Призначення | На дереві |
| Артикул | 1004BD16x1690V |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Градуси (O) | 90 |
| Довжина фрези (L) | 62 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Довжина хвостовика | 34 мм |
| Обертання фрези | Праве |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 16x8x5 мм |
| Подшипник | Верхній підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 681 ₴





