


Фреза пазова V-подібна VATZO 1004 D45 d12 L68 h30 O90
- В наявності
- Код: 207204
1 371 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза пазова V-подібна VATZO 1004 D45 d12 L68 h30 O90 призначена для фрезерування пазів, декорування, зняття фаски та гравіювання. Фреза призначена для обробки м'якої та твердої деревини і МДФ на ручних фрезерних машинах та верстатах з ЧПУ. Фреза пазова V-подібна VATZO 1004 D45 d12 L68 h30 O90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Призначення | На дереві |
| Артикул | 1004d12D45x3090V |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Градуси (O) | 90 |
| Довжина фрези (L) | 68 мм |
| Діаметр фрези (D) | 45 мм |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина хвостовика | 35 мм |
| Обертання фрези | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 371 ₴


