Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65366111 |
| Довжина хвостовика | 63.2 мм |
| Довжина різу (h) | 28.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 91.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 20 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 1+1 |
| Призначення | по ламінату , за фанерою , МДФ , ДСП , по дереву |
| Обертання фрези | RH |
| Особливості | Зі змінними ножами |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма , Зі змінними ножами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 126 ₴




