Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17714011 |
| Довжина хвостовика | 55 мм |
| Довжина різу (h) | 35 мм |
| Довжина фрези (L) | 90 мм |
| Діаметр фрези (D) | 14 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2+1 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | фреза з торцевим зубом |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Пазова двоза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270 ₴







