Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65112711 |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Призначення | МДФ , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 354 ₴



