
Фреза пазова фасонна POBEDIT 2517 D38 d8 h14.7 R5
- Немає в наявності
- Код: 187699
1 531 ₴
Фреза пазова фасонна POBEDIT 2517 D38 d8 h14.7 R5Немає в наявності
1 531 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2517-R5-D38-P |
| Довжина різу (h) | 14.7 мм |
| Діаметр фрези (D) | 38 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 5 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 531 ₴
