Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95510211 |
| Довжина хвостовика | 38.15 мм |
| Довжина різу (h) | 19 мм |
| Довжина різу (h2, b) | 14 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.2 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 4.76 мм |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 482 ₴











