
Фреза пазова галтельна POBEDIT 1005 D35 d12 h25
- Немає в наявності
- Код: 187648
787 ₴
Фреза пазова галтельна POBEDIT 1005 D35 d12 h25Немає в наявності
787 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1005-d12-D35-P |
| Довжина різу (h) | 25 мм |
| Діаметр фрези (D) | 35 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова жолобник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787 ₴
