Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RB22002 |
| Довжина різу (h) | 14 мм |
| Довжина фрези (L) | 57 мм |
| Діаметр фрези (D) | 22,2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 11.1 мм |
| Тип сталі | HW |
| Тип фрези | Пазова жолобник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 258 ₴


