Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95060111 |
| Довжина хвостовика | 42.8 мм |
| Довжина різу (h) | 17.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Діаметр фрези (D) | 30 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | для дерева, МДФ, за фанером |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | HW |
| Тип фрези | Пазова конструкційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 361 ₴




