Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95060211 |
| Довжина хвостовика | 41.3 мм |
| Довжина різу (h) | 22,2 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 34.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | HW |
| Тип фрези | Пазова конструкційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 034 ₴




