Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95060411 |
| Довжина хвостовика | 44 мм |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
| Довжина фрези (L) | 66 мм |
| Діаметр фрези (D) | 32 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | по дереву , ДСП , МДФ , по ламінату |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Пазова конструкційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 034 ₴




