Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 18214011 |
| Довжина різу (h) | 35 мм |
| Довжина фрези (L) | 67 мм |
| Діаметр фрези (D) | 14 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | М10 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | по дереву , по ламінату , по пластику |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | Один торцевий зуб |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Пазова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 045 ₴


