Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DTS12025120DR |
| Довжина різу (h) | 25 мм |
| Довжина фрези (L) | 75 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Кількість зубів (Z) | 2+1 |
| Призначення | за фанерою , МДФ , по ламінату |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | DIA |
| Тип фрези | Алмазні , Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 006 ₴


