Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P253802K |
| Довжина хвостовика | 34.9 мм |
| Довжина різу (h) | 32 мм |
| Довжина фрези (L) | 73 мм |
| Діаметр фрези (D) | 38.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 28000 об/хв |
| Призначення | за фанерою , МДФ , ДСП , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 014 ₴


