Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 66310111 |
| Градуси (O) | 91 |
| Довжина хвостовика | 75 мм |
| Довжина різу (h) | 25 мм |
| Довжина фрези (L) | 100 мм |
| Діаметр фрези (D) | 52 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 20 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Призначення | МДФ , ДСП , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | Зі змінними ножами |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 650 ₴



