
Фреза пазова V-подібна Глобус PRO 104 D17 h8.5 d8 z1
- Немає в наявності
- Код: 153060
2 287 ₴
Фреза пазова V-подібна Глобус PRO 104 D17 h8.5 d8 z1Немає в наявності
2 287 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 104-PRO-D17 |
| Довжина різу (h) | 8.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 17 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | МДФ, ДСП |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 287 ₴
