
Фреза пазова V-подібна POBEDIT 1004 D14 d8 h16 O90
- Немає в наявності
- Код: 187645
360 ₴
Фреза пазова V-подібна POBEDIT 1004 D14 d8 h16 O90Немає в наявності
360 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1004-D14x90P |
| Градуси (O) | 90 |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Діаметр фрези (D) | 14 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
