Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RBL2502 |
| Довжина різу (h) | 32 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Максимально допустимі обороти | 20000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 12,7 мм |
| Тип сталі | HW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 497 ₴


