
Фреза по дереву ГЛОБУС пазова пряма 1003 D14 d8 h30
- Немає в наявності
- Код: 198245
227 ₴
Фреза по дереву ГЛОБУС пазова пряма 1003 D14 d8 h30Немає в наявності
227 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1003-D14 |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Діаметр фрези (D) | 14 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова двозуба, Пасова пасова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴
