Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 102127 |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 51 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴



