
Фреза по дереву Pobedit пазова 1003 D6 d8 h18
- Немає в наявності
- Код: 191970
262 ₴
Фреза по дереву Pobedit пазова 1003 D6 d8 h18Немає в наявності
262 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1003-D6-P |
| Довжина різу (h) | 18 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴
