Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65269111b |
| Довжина хвостовика | 50.5 мм |
| Довжина різу (h) | 49.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 100 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Призначення | МДФ, ДСП, пластик |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | Зі змінними ножами |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 12.7х19х4 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 170 ₴



