Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FVI1000307010R3 |
| Довжина різу (h) | 3 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 10 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 3 мм |
| Тип сталі | VHM |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 297 ₴


