Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FT915-3312-0001 |
| Довжина різу (h) | 19 мм |
| Довжина фрези (L) | 66.7 мм |
| Діаметр фрези (D) | 33 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | по ОСБ, МДФ, ДСП, для дерева |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 263 ₴



