Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 66320111 |
| Градуси (O) | -45-90 |
| Довжина різу (h) | 39.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 92 мм |
| Діаметр фрези (D) | 85 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 20 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | МДФ, ДСП, для дерева |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | Зі змінними ножами |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | для зняття фасок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 483 ₴



