
Фреза SEKIRA D10 h30 d8 пазова пряма (007-100-08)
- Немає в наявності
- Код: 67869
359 ₴
Фреза SEKIRA D10 h30 d8 пазова пряма (007-100-08)Немає в наявності
359 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 007-100-08 |
| Довжина хвостовика | 60 мм |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 90 мм |
| Діаметр фрези (D) | 10 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | з торцевим ножем |
| Тип фрези | Пазова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴
