Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 020-143-18 |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 75.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 14 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 5х14х5 мм |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴




