
Фреза SEKIRA D20 C2 N10 h40 d8 фігурна кромкова (150-410-18)
- Немає в наявності
- Код: 68019
1 928 ₴
Фреза SEKIRA D20 C2 N10 h40 d8 фігурна кромкова (150-410-18)Немає в наявності
1 928 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 150-410-18 |
| Довжина різу (h) | 40 мм |
| Довжина фрези (L) | 90 мм |
| Діаметр фрези (D) | 20 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 10 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип фрези | Кромкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 928 ₴
