Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 024-215-22 |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 99 мм |
| Діаметр фрези (D) | 21 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | для дерева, МДФ |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 027 ₴


