Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 024-216-22 |
| Довжина хвостовика | 35 мм |
| Довжина різу (h) | 60 мм |
| Довжина фрези (L) | 95 мм |
| Діаметр фрези (D) | 21 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Крайкова пасма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴


