
Фреза SEKIRA D22 C3 N5 h30 d8 фігурна кромкова (150-305-18)
- Немає в наявності
- Код: 68018
1 800 ₴
Фреза SEKIRA D22 C3 N5 h30 d8 фігурна кромкова (150-305-18)Немає в наявності
1 800 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 150-305-18 |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 80 мм |
| Діаметр фрези (D) | 22 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 5 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип фрези | Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴
